Anita Blakeová aneb upíří detektivky.

23. 02. 2010 | † 06. 01. 2014 | kód autora: Gxk

První kniha, co jsem z této řady přečetla, byla Provinilé slasti. Půjčila mi ji kamarádka, když jsem jí jednou vyprávěla o tom, jak ráda čtu upírské fantasy. Kniha je plná ironie, sarkasmu a napínavého děje, jak by zřejmě vypadal náš svět, kdyby Vampyrismus (a nejen vampyrismus)  byl legální. ;-)

Citát z knihy : "Vampyrismus je v USA legální. Za úplatu vám oživovatelé povolají z hrobu zombii dle vašeho výběru. Po některých hřbitovech se potulují ghúlové. Nemrtví by možná měli mít hlasovací právo, ale kdo zastaví ty, kteří začnou zabíjet lidi? Vedlejší zaměstnání oživovatelky Anity Blakeové je právě lov a exekuce odsouzených upírů. Co ale Anita udělá, když je žádána o pomoc při vyšetřování případu několika zavražděných upírů? Upíři jsou přece taky lidi. Nebo ne? 


Vítejte v St. Louis, ve městě lovců, oživovatelů, lykantropů, vúdú šamanů a lidí, kteří uvízli v síti upířích intrik. Co se skrývá za zavřenými dveřmi Církve věčného života, v podzemí Cirkusu prokletých nebo upířího nočního klubu Provinilé slasti? A když to někdo zjistí, o kolik bude jeho životnost delší než životnost mýdlové kachničky v proudu Missouri?"


Provinilé slasti - STÁHNOUT KNIHU


Rozesmátá mrtvola - STÁHNOUT KNIHUCirkus prokletých - STÁHNOUT KNIHUKavárna šílenců - STÁHNOU KNIHUKrvavé koleno - STÁHNOUT KNIHUSmrtící tanec - STÁHNOU KNIHUZápalné oběti - STÁHNOUT KNIHUDívka, která byla okouzlena smrtí - STÁHNOUT KNIHU

Obsidianový motýl STÁHNOUT KNIHU

Kdyby jakýkoli odkaz nefungoval, či obrázek, dejte mi prosím vědět do komentářů, děkuji. ;-)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.